Altech 56.OA11.0622S
Altech 56.OA11.0622S Safety Relay, 4 Output Contacts, 4.2- 8.4V, TUV/ UL/ cUL
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.00%
描述
Altech Safety Relay OA 5611 with Output Contacts 4 and Rated Voltage of 6V. Voltage Range 4.2- 8.4V and Protection Rating of IP 40. Coil Resistance (10%)-> 56Ω