Altech 2ALP3LB-110
Push Button Switch Operator 22mm Green LED Illuminated Projecting Head Momentary 110V
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet3 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.37%
供应链
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT LED 22MM AMBER 120VAC OIL-TIGHT
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT SWITCH RED LED 22MM 120VAC TW SERIES
Pushbutton Sw, Spst, 15A, 250Vac Rohs Compliant: Yes |E-Switch PB1973ABLKBLKEF0
Switch Push Button OFF ON DPST Rectangular Button 15A 250VAC Panel Mount Quick Connect
PUSHBUTTON SWITCH, SPST (ON)-OFF, BLACK CAP, 15A @ 250 VAC, 0.187" QC
NKK SwitchesSB61A/AT414C
SWITCH, PUSHBUTTON, DPDT, ON-(ON),NON-ILLUMINATED, W/ RED CAP,10A,125VAC, SOLDER
描述
Altech 2ALP3LB-110 Projecting Push Button, Metal, LED, Green, 22mm, 110V AC/DC
PUSH BUTTON, PANEL MOUNT, 2500 V (1 MIN.), 10 A, NC, SHROUDED, HIGH/LOW,
Push Button Oper. 22 mm, Ill. Proj. Hd, Mom, Green, 110 V