Altech 2ALMPP4LB-110
Pushbutton Operator, Illum'd Red Mushroom 40mm Head, Push-Pull, 22mm, 110 VAC
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.66%
描述
Push Button Switch Operator 22mm Red LED Illuminated Mushroom Head 110V
OPERATOR, EMERGENCY STOP SW, 40MM, RED; For Use With:Altech 22mm LED Illuminated Emergency Stop Switches; IP / NEMA Rating:NEMA 4X; Product Range:- RoHS Compliant: Yes