Allegro MicroSystems ACS770ECB-200B-PFF-T
Current Sensor, -40 To 85Deg C, 120Khz, Quiescent Current-, Bandwidth120Khz, Sen
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页4 年前
Future Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.14%
3D下载
EE Concierge
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Allegro MicroSystemsACS770KCB-150B-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS770KCB-150U-PFF-T
Allegro MicroSystemsACS758ECB-200B-PFF-T
ACS758 Series 5 V 200 A 120kHz Through Hole Hall Effect Current Sensor- CB-5-PFF
描述
Current Sensor, -40 To 85Deg C, 120Khz; Current Sense Direction:Bidirectional; Accuracy:± 0.5%; Sensor Case/Package:Pff; No. Of Pins:5Pins; Supply Voltage Min:4.5V; Supply Voltage Max:5.5V; Isolation Voltage:4.8Kvrms Rohs Compliant: Yes |Allegro Microsystems ACS770ECB-200B-PFF-T