Allegro MicroSystems ACS756SCB-100B-PFF-T
Current Sensor Current Sensor AC/DC Current 3.3V/5V 5-Pin Case CB-PFF Tube
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页3 年前
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Allegro
库存历史记录
3 个月趋势:
-59.67%
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
供应链
Introduction Date2015-06-04
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Allegro MicroSystemsACS758LCB-100B-PFF-T
ALLEGRO MICROSYSTEMS - ACS758LCB-100B-PFF-T - STROMSENSOR,100A,20MV/A BIDIRECTIONA PFF
Allegro MicroSystemsACS758LCB-100U-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive AEC-Q100 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS759LCB-100B-PFF-T
Current Sensor AC/DC Current 3.3V 5-Pin Case CB-PFF Tube
Allegro MicroSystemsACS770LCB-100B-PFF-T
Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V Automotive 5-Pin Case CB-PFF Tube
SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC / Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Allegro MicroSystemsACS770LCB-100U-PFF-T
描述
Current Sensor, Analog, BICMOS, 5 Pin, Unspecified
Board Mount Current Sensors For New Designs Use ACS772/3
CURRENT SENSOR HE/OL 100A 5-CB
20 3¦Ìs 3V 14mA 5.5V ¡À1.75% 100A ¡À7% CB-5 10mm*13mm*7mm