Molex WTB40SAD9SY
Conn, Rcpt, 40POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+12.21%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Straight Receptacle with Mounting Ears and Hdwr
Straight and Right Angle Cable and Plate
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Guide Set, with Mounting Ears, 40 Circuits"