Molex WTB36SAD9SY
Conn, Rcpt, 36POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+8.77%
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
STRAIGHT RECEPTACLE WITH MOUNTING EARS AND HDWR
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Guide Set, with Mounting Ears, 36 Circuits"