Molex WTB30SAD9SY
Conn, Rcpt, 30POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet139 页21 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.03%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
STRAIGHT RECEPTACLE WITH MOUNTING EARS AND HDWR
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Guide Set, with Mounting Ears, 30 Circuits"