Molex WTB14SAD9SY
Conn, Rcpt, 14POS, 2ROW, 2.54MM, Tht;
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+264%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Molex WTB14SAD9SY 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Straight Receptacle with Mounting Ears and Hdwr
.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Guide Set, with Mounting Ears, 14 Circuits"