Molex WTB10SAD9J
Wtb Pcb Connector Airborn #wtb10Sad9J |Airborn WTB10SAD9J
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet139 页21 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.01%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Molex WTB10SAD9J 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Conn Wire to Board RCP 10 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
CONN, RCPT, 10POS, 2ROW, 2.54MM, THT;
.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
Straight and Right Angle Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Vertical, Through Hole, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.140"" Tail Length, Plastic Body, Fixed Jackset, with Mounting Ears, 10 Circuits"