Molex WTA24PCJTB
Conn, Pin Hdr, 24POS, 2ROW, 2.54MM;
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet138 页3 年前
Datasheet139 页21 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.36%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
STRGHT PLG 2 ROW SZ 24 PIN WITHOUT MOUNTING EARS
Straight Receptacle Body Cable and Plate
RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.10
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Plug with Pin Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Hex Turning Jackset (.200""), 24 Circuits"