Molex WTA10PCJTA
Conn, Pin Hdr, 10POS, 2ROW, 2.54MM;
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet138 页3 年前
Datasheet139 页21 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.39%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2026-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Straight Cable and Plated Thru Hole (and
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Plug with Pin Contacts, Vertical, Solder Cup, Dual Row, 0.100"/2.54mm Pitch, Plastic Body, without Mounting Ears, Turning Jackset (.200""), 10 Circuits"