Molex WG50SOR7JTB
W Series Connector (Approved to MIL-55302)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet139 页21 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
3 ROW R/A RECP 50 POS SKT HEX TURNING JCKSET .200
RECTANGULAR 2.54MM RECEPTACLE
Board Connector
AirBorn W Series Rectangular Board Mount Receptacle with Socket Contacts, Right Angle, Through Hole, 3 Rows, 0.100"/2.54mm Pitch, 0.109"" Tail Length, Plastic Body, Hex Turning Jackset (.200""), with Mounting Ears, 50 Circuits"