Aimtec AMFE305150-LN42-ST-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A Chassis Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2019-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz