Aimtec AMFE305150-LN22-ST-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A Chassis Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
Sager Power Systems
描述
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz