Aimtec AMFC22-0.5NZ-360
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.5A, 4 Pin(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Sager Electronics
DComponents
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Choke, Common Mode, 44 mH, 500 mA