Aimtec AM15EW-11015S-NZ-K
Module DC-DC 1-OUT 15V 1A 15W 6-Pin DIP Tube
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AnlinkdaAM15EW-11015S-NZ-K365
16h
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Aimtec
DComponents
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Module DC-DC Single-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin DIP Tube
Traco PowerTEL 2-2411
2 Watt DC/DC converter, industrial, 2:1 input, regulated, cost optimized, encapsulated, DIP-16
Traco PowerTEL 2-1211
Recom PowerRW2-2405S
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 1kV reg 2:1; V. In: 18-36; V. Out: 05; mA. Out: 400
Recom PowerRW2-0505S
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 1kV reg 2:1; V. In: 4.5-9; V. Out: 05; mA. Out: 400
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid