Aimtec AM15E-4803SIZ
DC to DC Converter, 48V DC to 3.3V DC, 15VA, 0 Hz, Nickel Coated Copper
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页8 年前
Sager Power Systems
Aimtec
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-01-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Texas InstrumentsPTR08100WVD
10-A, 4.5V-14V Input, Non-Isolated, Wide Output, Adjustable Power Module 5-SIP MODULE -40 to 85
Texas InstrumentsPTH04070WAD
Module DC-DC 3.3V/5VIN 1-OUT 0.9V to 3.6V 3A 5-Pin DIP Module Tray
Texas InstrumentsPTH05000WAH
6 A, 5-V Input Wide-Output Adjust Plug-in Power Module 5-Through-Hole Module -40 to 85
Recom PowerRAC03-24SC
RAC01 Series 4 W 24V 90 to 264 VAC AC/DC Single Output Through Hole Power Supply
Recom PowerRAC03-12SC
RAC01 Series 3 W 12V 90 to 264 VAC AC/DC Single Output Through Hole Power Supply
Traco PowerTEL 15-1213
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
描述
Dc-Dc Regulated Power Supply Module, 1 Output, 13.2W, Hybrid |Aimtec AM15E-4803SIZ
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 4A 15W 5-Pin Tube
DC-DC Converter, 15W, 75V, -40 to 85°C, RoHS
Aimtec SCT
200KHz(Typ) 4A 3.3V 75V 48V Fixed