AEM MLV0402ES024V02R5P
198V 2.5pF@1MHz 0402 Varistors ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Varistor 0402 24V 2.5pF