AEL Crystals X9M830400L152
Compliant Through Hole 0.003 % 9.8304 MHz No SVHC 2 30 pF 50 ppm
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页25 年前
相关零件
CTS ComponentsMP101
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 30pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsMP101-E
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10MHz Nom
CTS ComponentsMP098
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-98.3-S-4X
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-98.3-20-1X
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 35Ohm 2-Pin HC-49/UX Thru-Hole Bulk
ECS InternationalECS-98.3-20-4X
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
描述