AEL Crystals X32K768L104
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页25 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-57.04%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.80
Introduction Date2001-04-03
相关零件
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 3.2mm x 8.3mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB38T
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole