Acopian W42NT410
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 172.2W, Hybrid
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W42NT410-ND5001Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
描述
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 42V 172W