Acopian W32FT370
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 118.4W, Hybrid
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W32FT370-ND5001Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
AC/DC CONVERTER 32V 118W