Acopian W3.3NT1850
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 61.05W, Hybrid
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W3.3NT1850-ND5001Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 3.3V 61W