Acopian W12NT580
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 69.6W, Hybrid
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W12NT580-ND4941Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 12V 70W