Abracon WC26F-32.768KHZ
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 2.1mm x 6.2mm, 0.035 ppm, 12.5 pF, 20 ppm, WC26F
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页15 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Introduction Date2010-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Crystals 2 pin through hole Metal Package