Abracon ASVMPLV-212.500MHZ-LR-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页15 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 212.5MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Silicon Lab510BBA200M000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Oscillator MEMS 200MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 200MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Silicon Lab510FBA200M000BAG
XTAL OSC 2.5~3.3V +/-30PPM -40~85C 250TR
描述
LVDS Output Clock Oscillator, 212.5MHz Nom, CMOS
LVDS 2.25V 3.6V 32mA 2pF ¡À25ppm 212.5MHz 7mm*5mm*900¦Ìm
OSC 212.500 MHZ LVDS MEMS SMD