Abracon ASVMPC-24.576MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页15 年前
Sager Electronics
Farnell
Electro Sonic
Future Electronics
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-24M5760
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-24M5760
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
描述
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
TIGHT STABILITY INDUSTRIAL TEMP 3RD GEN. HIGH PERFORMANCE LO
CMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom, CMOS
OSC, MEMS, CMOS, 24.576MHZ, 7X5
OSC, MEMS, CMOS, 24.576MHZ, 7X5; Frequency Nom: 24.576MHz; Oscillator Case: SMD, 7mm x 5mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tempera