Abracon ASV-50.000MHZ-LCS-T
ASV Series 50 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±25 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页18 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-87.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
7C Series 50 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm Surface Mount Crystal Clock Oscillator
5.0x3.2 CMOS Quartz Oscillator / Ceramic, 2.5V, +/-50ppm (-10 to 70C)