Abracon ASV-1.8432MHZ-E-T
SMD Crystal Oscillator 18.432MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页18 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2015-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Oscillator XO 18.432MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 20 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 19.2MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
1.8432MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 10mA Enable/Disable
Oscillator, 1.8432 MHz, 100 ppm, SMD, 7mm x 5.08mm, 3.3 V, HCMOS, ASV
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS SMD
Xtal Osc Xo 18.4320Mhz Hcmos Smd - Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASV-18.432MHZ-E-T
HCMOS Output Clock Oscillator, 18.432MHz Nom