Abracon ASR315S2
1-Port Saw Resonator, 315Mhz Nom |Abracon ASR315S2
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页21 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SAW Resonator 315MHz ±75kHz (Tol) 25Ohm 4-Pin SMD
Crystal 315MHz 4-Pin SMD