Abracon ASPI-8040S-6R8N-T
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 3.6A 24mOhm DCR T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
LKR
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.68%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-04-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.8A 0.0224Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.5A 0.0264Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.9A 0.0286Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 4.3A 18.2mOhm DCR Blister T/R
TAIYO YUDENNS10145T6R8NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 4.22A 24mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 3.7A 24.05mOhm DCR T/R
描述
Fixed Ind 6.8Uh 3.6A 24 Mohm Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-8040S-6R8N-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 6.8UH 3.6A 24 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, SMD, 3131
100KHz 20MHz 4.55A 3.6A 6.8¦ÌH 24m¦¸ ¡À30% 3131 , 8mm*8mm*4.2mm
ASPI-8040S Nonstandard 0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm 6.8muH