Abracon ASPI-4030S-4R7M-T
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 2A 0.06Ohm DCR 1515 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页16 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+16.71%