Abracon ASPI-3012S-4R7N-T
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 1.24A 1212 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页16 年前
3 个月趋势:
+0.00%