Abracon ASPI-2515-1R0N-T2
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1008
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-04-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-04-10
LTD Date2020-04-10
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.3A 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 2.7A 0.035Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.7A 0.043Ohm DCR 1211 T/R
TAIYO YUDENNRS6012T1R0NMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.4A 60mOhm DCR 2424 Automotive T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.45A 0.036Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNR3015T1R0N
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.1A 0.036Ohm DCR 1212 T/R
描述
Fixed Ind 1Uh 2.2A 49 Mohm Smd - Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-2515-1R0N-T2
Power Inductors - SMD FIXED IND 1UH 2.2A 49 MOHM SMD
Power Inductor 1uH 2.2A 49mΩ, ASPI-2515 , RoHS