Abracon ASPI-104S-470M-T
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.1356Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
Sager Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 2A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 2A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 47uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 2A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz 2.4A 0.097Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 168mOhm DCR
TAIYO YUDENNR10050T470M
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.8A 0.1196Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4139
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-104S-470M-T
100KHz 2.1A 1.9A 47¦ÌH 135.6m¦¸ ¡À20% SMD,10X10.1MM , 10.1mm*10mm*4mm
FIXED IND 47UH 1.9A 135.6MOHM SM
ASPI-104S Nonstandard 0.398Lx0.394W 10.10mmx10.00mm 47muH
Power Inductors - SMD 47 UH 20%