Abracon ASPI-0705-560K-T
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页16 年前
Datasheet3 页16 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TAIYO YUDENLHL08TB560K
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.1A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08NB560K
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.1A RDL Bulk
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.3A RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.15A 0.19Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
描述
Ind Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 940mA T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0705-560K-T
Power Inductor 56uH 0.94A 240mΩ, ASPI-0705 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 56UH 940MA 240MOHM SMD
ASPI-0705 Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 56muH
2.52MHz 940mA 56¦ÌH 240m¦¸ ¡À10% , 7.8mm*7mm*5.5mm