Abracon ASPI-0630HI-2R2M-T15
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD / 2.2 µH Shielded Molded Inductor 8 A 20mOhm Max Nonstandard
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页18 年前
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.03%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-01-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 9A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Iron 8A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 8A
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 7.1A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 7.1A 0.017Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 6.1A T/R
描述
Inductor Power Molded Wirewound 2.2uH 20% Alloy Sponge Powder 8A 0.02Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Iron Powder-Core, SMD, 2826
Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
ASPI Series 2.2 uH ±20 % Tolerance 8 A Unshielded Surface Mount Power Inductor