Abracon ASPI-0628-6R8M-T1
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A 0.052Ohm
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页3 年前
Datasheet3 页16 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.01%