Abracon ASPI-0503H-470K-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 47UH 0.43OHM 0.90A
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 100KHz 21Q-Factor Ferrite 1A 0.23Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.5A 0.17Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 47uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.85A 0.09Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz 0.76A 0.35Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
描述
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, SMD, 2320
Power Inductor 47uH 0.9A 430mΩ, ASPI-0503H , RoHS