Abracon ASPI-0428S-560M-T
Ind Power Shielded Wirewound 56uH 20% 100KHz 410mA T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.23Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 20% 100KHz 1.1A 0.221Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 20% 1KHz 8Q-Factor Ferrite 3.4A 0.09Ohm DCR T/R
SRR1280 SERIES WIREWOUND SMD INDUCTOR W/ FERRITE CORE,56 UH +/-20% 2.6A IDC Q:24
Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 2.3A 0.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 56uH 20% 100KHz 1.45A 0.148Ohm DCR 3131 T/R
描述
Power Inductors - SMD FIXED IND 56UH 410MA 624.5 MOHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0428S-560M-T
General Purpose Inductor, 56uH, 20%, 1 Element, SMD, 1919
Power Inductor 56uH 0.41A 624.5mΩ, ASPI-0428S , RoHS
Abracon SCT
100KHz 410mA 56¦ÌH 624.5m¦¸ ¡À20% SMD,4.7X4.7MM , 4.7mm*4.7mm*3mm
ASPI-0428S Nonstandard 0.185Lx0.185W 4.70mmx4.70mm 56muH