Abracon ASPI-0418S-3R9N-T3
Ind Power Shielded 3.9uH 30% 100KHz 1.37A 1616 T/R
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDASPI-0418S-3R9N-T3联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
Sager Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-01-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded 3.9uH 30% Ferrite 2-Pin SMD T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz Ferrite 4.2A 0.0264Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNR8040T3R6N
Inductor Power Shielded Wirewound 3.6uH 30% 100KHz Ferrite 4.9A 0.0195Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.6uH 30% 100KHz 3.7A 0.021Ohm DCR 2424 T/R
General Purpose Inductor, 3.6uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
描述
FIXED IND 3.9UH 1.37A 111 MOHM
General Purpose Inductor, 3.9uH, 30%, 1 Element, SMD, 1717
3.9Uh, 1.30A, 1.37A, Ferrite Core, 20%, Shielded, 89M , 4.2 X 4.2 X 1.8Mm,10% Tolerance, Surface Mount / Tape & Reel
Power Inductors - SMD 3.9uH 30% -25C +100C