Abracon ASPI-0315S-5R6M-T
Fixed Ind 5.6Uh 620Ma 102 Mohm / Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes
Obsolete
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-07-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-09-23
LTD Date2020-09-23
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.8A 0.106Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 1.17A 0.1009Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.4A T/R
Ind Chip Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 38Q-Factor Ferrite 1A 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 3.15A 0.029Ohm DCR 2424 T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616
描述
Ind Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 620mA T/R
FIXED IND 5.6UH 620MA 102 MOHM
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, SMD, 1515
FIXED IND 5.6UH 620MA 102MOHM SM
ASPI-0315S Nonstandard 0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm 5.6muH
620mA 5.6uH ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS