Abracon ASPI-0315S-3R9M-T
Fixed Ind 3.9Uh 750Ma 81 Mohm / Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes
Obsolete
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页21 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Ind 3.9Uh 1.44A 64.8 Mohm / Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.9uH 20% 100KHz Ferrite 3A 6028 T/R
Ind Power Wirewound 3.9uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 1.58A T/R
Inductor RF Shielded Wirewound 3.9uH 20% 100KHz 38Q-Factor Ferrite 1.2A 0.26Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.9uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.031Ohm DCR 2424 T/R
General Purpose Inductor, 3.6uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616
描述
General Purpose Inductor, 3.9uH, 20%, 1 Element, SMD, 1515
SMD MINI SHIELDED POWER INDUCTOR 3.8 X 3.8 X 1.8M
ASPI-0315S Nonstandard 0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm 3.9muH
750mA 3.9uH ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS
Power Inductors - SMD 3.9uH 20% -40C +85C