Abracon ASPI-0315S-220M-T
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 400mA 430mOhm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页18 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 900mA 369mOhm DCR 1515 Blister T/R