Abracon ASPI-0315S-180M-T
Ind Power Shielded Wirewound 18uH 20% 100KHz 340mA T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 100KHz 0.8A 0.306Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 18uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 3.85A 0.043Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.11Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 100KHz 1.85A 0.081Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 5.5A 0.035Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 4.2A 0.036Ohm DCR T/R
描述
Ind 18.00 Uh 0.410 A 416.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0315S-180M-T
General Purpose Inductor, 18uH, 20%, 1 Element, SMD, 1515
FIXED IND 18UH 340MA 327MOHM SMD
ASPI-0315S Nonstandard 0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm 18muH
340mA 18uH ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS
Power Inductors - SMD 18uH 20% -40C +85C