Abracon ASMPH-0805-4R7M-T
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.25Ohm DCR 0805 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet3 页16 年前
3 个月趋势:
-2.76%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1A 0.25Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 204mOhm DCR 1212 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 890mA 318mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2520/1008
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.81A 0.405Ohm DCR 1008 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.375Ohm DCR 1206 T/R
描述
General Purpose Inductor, 4.7Uh, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Smd
Inductor, Shielded, 4.7uH, 20%, 0.25 ohm, 800mA, 0805, SMD
Power Inductors - SMD FIXED IND 4.7UH 800MA 250 MOHM