Abracon ASMPH-0805-1R5M-T
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 1.1A 0.16Ohm DCR 0805 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet3 页16 年前
3 个月趋势:
-0.25%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-02-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.16Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 0.138Ohm DCR 0806 T/R