Abracon ASMPH-0603-1R5M-T
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1.5uH 20% 1MHz Ferrite 0.9A 0.29Ohm DCR 0603 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.37%