Abracon ASMCI-0603-2R2M-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 140mA 0603 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.23%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 0.12A 0.52Ohm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENCK21252R2M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz 20Q-Factor Ferrite 0.15A 0.35Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 600mA 170mOhm DCR 0603 T/R
TAIYO YUDENCKS21252R2M-T
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz Ferrite 0.13A 0.325Ohm DCR 0603 T/R
描述
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Ind 2.20 Uh 0.140 A 400.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASMCI-0603-2R2M-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2UH 140MA 400 MOHM